Het Netwerk VN-Vrouwenverdrag organiseert twee expertmeetings op de thema’s gender & klimaat en gender & conflict, om input op te halen voor onze komende schaduwrapportage.
Eind 2024 zal de Nederlandse overheid voor het CEDAW-comité verschijnen om in gesprek te gaan over haar implementatie van het VN-Vrouwenverdrag. Ter voorbereiding hiervan schrijft het Netwerk VN-Vrouwenverdrag een schaduwrapportage met aanbevelingen en informatie voor het comité, zodat deze onze regering ter verantwoording kan roepen. In expertmeetings halen we input voor deze rapportage op van experts en ervaringsdeskundigen vanuit het maatschappelijk middenveld.
In deze expertmeetings, georganiseerd in samenwerking met WO=MEN, gaan we aan de slag om onze aanbevelingen aan te scherpen op de twee thema’s. Ben jij actief op een van de thema’s, internationaal of binnen Nederland? En wil je die kennis delen? We nodigen je nadrukkelijk uit om input te geven voor de schaduwrapportage tijdens de bijeenkomsten.
Datum: Maandag 5 februari
Tijd:
13:30-14:30uur – Sessie 1: Gender & Klimaat
14:45-15:45uur – Sessie 2: Gender & Conflict (Vrouwen, Vrede & Veiligheid)
Locatie: Kantoor WO=MEN, Korte Poten 9b, Den Haag
Aanmelden: Uiterlijk 1 februari via deze link.